Cikk: Molnár F. Árpád
Kétségtelen, hogy Hillary Rodham Clinton a legkevésbé zombi öltözködésű a sok zombi ruhatárú férfi között. Az is kétségtelen, hogy az amerikai elnökjelöltek jelentős hányada szépen belesimul a hozzájuk hasonlóan ellenséges Smith ügynöknek öltözött testőrök közé, és a társadalmi státuszukból és a fölé-alá rendeltségből lehet a leginkább érzékelni, hogy az uniformizált, konvencionális New World Orderben, a Smith-ek közül melyikük a góré. Ebbe az unalomba tényleg nem illeszkedik bele William Jefferson Clinton (Bill Clinton) felesége, minthogy nő, ráadásul öltözködni is tud, és az ATV netán bánatára nem úgy, ahogy egy átlagos magyar háziasszony. Azaz nem vész el 10 másik kispolgár között, akik nő létükre a szürke hétköznapokat és ruházkodásban is a frigiditást választották.
Az ATV egy általa "politikai imázsspecialistának" nevezett amerikai nőt játszott be, aki élesen bírálta Hillary színes öltözködését, mialatt az úgynevezett "szakértő" nonverbális gesztusaiból úgy tűnt, hogy kifejezetten a női elmére jellemző irigység, a Hillary Clinton sikereivel szembeni női típusú ellenérzések, és az utálat az, ami állásfoglalását meghatározta. Nem a szakértelem. Utána az ATV
Bernie Sanders vermonti szenátorról szóló szavaiból játszott be, ahol viszont ugyanezt a "szakértő"-nek nevezett asszonyt mintha kicserélték volna. A nonverbális, pozitív szexuális lelki tartalmakat is felfedő nyilatkozat során az úgynevezett "szakértő" asszony elragadtatással beszélt a sehogy sem kinéző, totál unalmas és jellegtelen ruházatú elnökjelöltről, akinek viszont a "szakértő" asszony a programjáért vagy a személyiségéért is rajong. Az ún. "szakértő" a texasi szenátor Ted Cruz ruházatáról is szólt. Ebből többek közt megint csak az derült ki, hogy a "szakértő" asszony heteroszexuális, férfinak látja Ted Cruz-t, méltatja és elismeri, mint férfit, de nincs benne iránta az a rajongás, mint amit Bernie Sanders iránt érez.
Azaz - mint a magyar újságírásban - a nem racionális, hanem érzelmi alapú, illetve hátsó szándékokkal terhelt bírálat a mi értelmes és racionális fajtánkban inkább leplezi le a kritizáló jellembeli fogyatékosságait, elfogultságát és szakmai alkalmatlanságát, semmint hogy úgynevezett "szakértelmére" egy felelős és független elme támaszkodni merne.
Az ATV hírszerkesztői által szakértőként választott, radikálisan elfogult és egy bizonyos politikai irányba és politikus iránt lelkileg mélyen elkötelezett nő "szakértését" később az ATV hírszerkesztőinek ismételt, Hillary Clinton öltözködését bíráló szavai követték. Az ATV szerkesztői az amerikai internetes népi kommentártengerből egyedül azt találták fontosnak kiemelni, hogy Hillary Clinton ruházatát kritizálják. Azt, hogy a többi elnökjelöltet hogyan bírálja, valamint okádja a nép elfogulatlan és politikailag szintén elkötelezett része (mondjuk 100 millió ember), nem tartották fontosnak megemlíteni.
Az összeállításért feleltek többek közt Németh S. Szilárd hírigazgató, Németh Csillag főszerkesztő, és valószínűleg sokkal kiszolgáltatottabb helyzetben Eperjesi Ildikó felelős szerkesztő, aki nem Németh, tehát valahol valószínűleg az ATV kulisszák mögötti "Szomszédok" teleregényének könnyen lecserélhető szereplője, de semmiképpen sem a hírszerkesztés Vágási Ferije, vagy a stúdió Szergej Bubkája.
A fentiektől elvonatkoztatva, az elnökjelöltek versenyében két személy az, aki bolygó szerte a legtöbb figyelemben részesül: Donald Trump ingatlanmilliárdos, és a korábbi elnök Bill Clinton felesége, Hillary Clinton. A Föld bolygón és az amerikai társadalomban a legnagyobb változások természetesen akkor várhatók, ha Donald Trump arat győzelmet, nagy amerikai és világváltozásokra pedig akkor nem kell számítani, ha Hillary Clinton lesz az amerikai elnök.
Mi nem drukkolunk egyik jelöltnek sem - bár kétségtelenül kevésbé unalmas a világ, ha Donald Trump forgatja fel a hétköznapjainkat -, ugyanakkor annak örültünk, hogy minden idők egyik vagy legrosszabb amerikai elnökének, George W. Bush-nak rokona, Jeb Bush - a sírással küszködve - visszalépett a versenytől, miután - hála pl. a háborús bűnös tömeggyilkos rokonának, George W. Bush-nak - csekélynek nevezhető lakossági támogatottsága úgyis csúnyán megbuktatta volna.
Noha sokan kalandvágyból is Donald Trump-ot választják, Hillary Clintonnak is megvan a maga bája, bár semmiképpen sem azon nők felől, akik irigylik. Hillary ugyanis nem csupán impozánsan és a férfi szem számára felvillanyozóan öltözködik, de - részben átvitt értelemben - vetkőzni is jól tud, és a róla és családi ügyeiről szóló hírek is - meg egyebek, amikről nem is szólunk - közelebb hozzák. Jó eséllyel azon szexuális híresztelések sem tettek neki rosszat - legalábbis férfiak részéről kevésbé -, amiket a világ eddigi leghíresebbé vált, nyilvánosságra exponált elnöki szexrabszolgája (presidential model), Cathy O'Brien hozott nyilvánosságra, akivel szintén érintkeztünk. Cathy O'Brien - egyebek mellett - arról számolt be, hogy programozott, kémkedésre és szexuális célokra kifejlesztett elnöki modellként, volt olyan party, amin odament hozzá Hillary Clinton, beszélgettek, majd Hillary félrehívta egy szobába, ahol Miss Clintont Cathy orálisan kielégítette. Ezek a hírek - nem beszélve az egyebekről, amikről mélyen hallgatunk, ahogyan Hillary és a klub többi tagjai is - tájékozottabb körökben egyáltalán nem csökkentették, hanem egyértelműen növelték Hillary népszerűségét.
(Mivel a HírAréna fennállása óta most, első esetben fordult elő, hogy rejtélyes okokból az alábbi "Kulcsszavak" funkció nem használható, ezért a cikkbe írjuk - lehetőleg zömében ugyanazokat - a kulcsszavakat, amik kitöltésre kerültek, de aztán egy rejtélyes beavatkozás blokkolt. Nem csak nem jeleníti meg a beírt kulcsszavakat, de a szerkesztőfelületben megnyitni sem lehet.)
Kulcsszavak: Hillary Diane Rodham Clinton, William Jefferson Clinton, Bill Clinton, Cathy O'Brien, Bernard Sanders, Ted Cruz, Jeb Bush, Donald Trump, szex, sex, mind control, emberprogramozás, sex slave, szexrabszolga, elnöki modell, presidential model